Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrstvy základu chlívu + cena

Dobrý večer, pořád zůstávám u stejné kategorie, a to jsou základy, chlívku.
Když se mají dělat základy a je možnost do toho naházet různé kamení atd. a pak zalít betonem, jak to probíhá, jaká vrstva musí být toho bordelu a jaká vrstva toho betonu... A kolik si myslíte, že vyjde jenom materiál, bez práce a bez toho kamení, to bych věděl kde sehnat.. :-)

Kdyby jste někde vyrobil takový ponaučný obrázek jak jsou tam vidět ty vrstvy, ale je to na vás.

S pozdravem,
Adam Vodenka

Pro tazatele-jediná rozumná cesta je zajít napřed na obecní úřad.Tam se zřejmě dozvíte to samé co tady-že to prostě bez souhlasu sousedů nepůjde.Jednak pro možný zápach,který asi dopředu nedokážete úplně vyloučit a hlavně to trvale zaručit.Sousedi si prostě sednou až k plotu,začnou čmuchat a stěžovat si.A pak i pro jakoukoliv stavbu potřebujete souhlas majitelů všech okolních pozemků.A ten vám asi taky nedají.Jde to sice pak řešit soudní cestou,proč stavbu odmítají,ale to je jednání možná na několik let,plno peněz a mezitím si najdou jiný důvod,proč to nepovolí.Navíc pro chov většího počtu domácích zvířat někde v obytné zóně musí být tuším i další povolení.Takže záleží i na obci,jak to má rozdělené.Další problém bude odvod výkalů dle platných předpisů,čili pořádná čistička nebo septik+platit tisíce za odvoz a likvidaci.