Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Relé v lednici stále cvaká

Dobrý den, měli jsme cca hodinu vytaženou ze zásuvky lednici FAGOR INNOVA kombinovaná s mrazákem(cca 5let stará), po zapnutí se rozblikaly displeje
se všemi segmenty a po cca 20s zaclo cvakat relé http://cz.farnell.com/panasonic-electric-works/js1 apf-b-12v-f/relay-spst-no-250vac-30vdc-10a/dp/2095 675
Když jsem ji vypl a po chvilce zapl, tak se závada opakovala. (Displeje zobrazují teploty v lednici a v mrazáku)
Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Děkuji za odpovědi.

Osobní odhad - vychladl kondenzátor ve spínaném zdroji. Pak je třeba najít uložení zdroje v lednici a nechat opravit, nebo vyměnit. proto se elektronika do spotřebičů dává, aby si lidi kupovali nové.