Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kuchynsky drez so stolom

Zdravim,
Bol som minule pozriet v obchodoch s nabytkom a kuchynami a hladal som nejaky jednoduchy stolik len s nerezovym drezom a nejakou plochou vedla na rychlovarnu a mikrovlnku. Siroke tak okolo 1,5m. No nic take som nemohol najst. Chcem to na chatu na umyvanie nadob a ruk.
Vedel by mi niekto proadit kde to hladat ? Alebo ostava uz len zakazkova vyroba ? To by bolo ale dost drahe ... Som z Kosic, tak snad tu niekto pozna nejaky obchod. Na nete tak isto neviem najst nic jednoduche.
Diki.

Tyhle hotové krátké sestavy se určitě dělají, spíš je třeba se kouknout na nabídku obchodních domů typu ASKO, OBI, Bauhaus, Globus,Sconto apod., než na značkové obchody, kde se nábytek sestavuje na míru. Nevím , jestli to má pobočky i na Slovensku, ale určitě tam nějaké podobné obch.domy se širším sortimentem jsou.