Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trojfazove pripojenie

Prosim o radu. Ziadala som o zmenu max. rez. kapacity kvoli varnej doske z jedno na trojfazove pripojenie. Elektrikar spravil predpripravu k pripojeniu. Nasledne mi prisiel list z elektrarni, ze pri pripojeni boli zistene 2 nulaky a po odstraneni mam ziadat znovu o pripojenie. Elektrikar to upravil, dal tam podla vyjarenia z VSD nulovy mostik. Vie mi niekto skuseny prosim na zaklade fotodokumentacie potvrdit, ze je to zapojene spravne? Chcem si byt ista, ze tento krat to uz konecne pripoja. V pripade, ze mi vie niekto online poradit poslem foto, pripadne dalsie potrebne info. Dakujem krasne Daniela

Je trochu zmatečné ptát se na českém fóru, jestli elektroinstalace na Slovensku vyhovuje připojovacím podmínkám slovenského distributora EE. V Čechách jsou tři distributoři a ještě se neshodli na společných.
A nejlépe je má znát ten elektrikář, co Vám to dělal, pokud ne, vyměnit elektrikáře.