Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektricka striekacia pistol na syntetiku

Zdravim,
Idem malovat vlnitu strechu, je to asi 20 m2. Natierat chcem po hrubom okartacovani najprv zakladnou syntetikou a nasledne vrchnou syntetikou. Riedi sa to S6006tkou tusim. Je to pomerne dost prace a preto uvazujem ze si zaobstaram nejaku jednoduchu striekaciu pistol. Nemam vsak kompresor. Preto som pokukoval po nejakych elektrickych.
Vedeli by ste nejaku odporucit ? Oblati sa to vobec kupovat ? Samozrejme by som to pouzival aj na ine natery, nie len teraz na tu strechu.

Dakujem.

Dobrý den, řešil jsem to stejné, kvůli kontejneru, který mám na chalupě jako sklad. A na domek na zahradní nářadí u domu.kontajner jsem stříkal syntetikou, dřevěný domek luxolem. Koupil jsem na to El.pistoli Ferm za cca. 800 Kč. Auto bych tím nedělal