Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka Koncept EKV 2560 neohřívá vodu. Vadné relé 302P-1AH-C

Dobrý den. Přestala ohřívat vodu myčka Koncept EKV 2560. Při demontáži deveří a demontáži desky elektroniky a po vypájení všech relé, kontrole spínacích tranzistorů v pouzdru DIP16 ULN2003A, jsem zjistil že vše je plně funkční až na relé ULN2003-1AH-C 12V/17A 1x spínací kontakt cívka 275 Ohmů. Po připojení napájecího napětí relé spíná ale kontakt nespíná. Upálené kontakty. Prosím o informaci kde by jsem mohl toto relé nebo jeho náhradu sehnat. Děkuji za případnou informaci a snad mnou popsaná závada včetně lokalizace závady bude někomu užitečná.

Děkuji za odpověď. Ještě jednou děkuji za odkaz. V každém případě by jsem byl vděčen za servisní manuál k této myčce Koncept EKV 2560. Hlavně blokové schéma zapojení topného tělesa a všeho ohledně této myčky. Pro sichr. Děkuji.