Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová sekačka nestartuje elektrostart

Dobrý den, nová sekačka s eketrostartem, nabitou baterií, naplněná benzínem i olejem při otočení startovacího klíče bez nahození motoru vyhodí pojistku u baterie, takto jich bylo zničeno 5 pojistek. Značka Riwal 4635 E. Asi nejspíš do servisu? Děkuji za radu.

Opět chybí mnoho informací.

Už jsi někdy úspěšně použil elektrostart ? Točí se motor sekačky lehce ? Kolika Ampérová pojistka tam je ? Kolika Wattový ten startér je ? Je ještě v záruce ?
Doplň info a uvidíme ...