Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Splachování samostatného WC

Dobrý den,
potřebuji koupit splachovací nádržku, kvůli místu a poloze musí být nahoře na omítku. Záchod je v pořádku.
Našla jsem si jedinou možnost s řetízkem a zároveň možností polovičního spláchnutí.
Je to T 2454, výrobce Myjava.
Má možnost přívodu vody z obou stran. Ale nastaven je přívod zleva a potřebuji zprava.
Nemáte zkušenost, jak je náročné pro kutila uvnitř v nádržce přesunout přívod vody na druhou stranu?
Osobně nemohu posoudit nahlédnutím do nádržky, všude ji mají pouze na objednání a nikde k nahlédnutí.
Je zbytečné mi radit jiný typ, např. kombi WC nebo nádrž pod omítku.
Děkuji.

Zdravím, měl jsem to v ruce cca 3 týdny zpět. Montáž nádržky (návod by měl být součástí) je pro průměrného muže kutila triviální. Jen pozor na těsnění a nepoužívat hrubou sílu-je to přeci guma a plast. Přehození napoustění, případně ovládání splachování zleva doprava a naopak je záležitostí 1 minuty.:-)Celkově se to logické, jakmile to vezmete do rukou, žádný strach.:-)

P.S.: Kdyby všechno selhalo, tak hodinový manžel to umí taky.:-)