Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kabelovka UPC

Zdravim.Jsem nove nastehovan v byte kde je kabelovka od UPC a mam problem.Nemam tv se septoboxem,ale klasickou.Dam antenu do TV a zadnej program nenaskoci.Musim k tomu koupit septobox?Pokud ano.Vysvetli by mi nekdo jak to rozchodit?Dekuji

To není až tak pravda, protože UPC do své zásuvky pouští i normální DVB-T vysílání českých multiplexů - možná to také závisí na lokalitě. Pochopitelně, když máte s nimi smlouvu a pochopitelně platíte. Pochopitelně ostatní programy jedině přes jejich STB, nebo kartu.
Mimochodem, to zařízení na obrázku už nahrazují jiným typem.

Porad mi nikdo neodpovedel co s tim.Nechci kupovat nebo si brat od UPC jejich pristroj.Uz platim za jejich rozvod.Mam tu dva jakesi settopboxy,ale porad mi to ukazuje,ze neni signal na satelitu.Nikde v nabidce jsem nenasel,ze by to slo prepnout na pozemni dvb-t.Nevyznam se v tom.
Potreboval bych poradit jak to propojit aby to makalo.

Taky se divim, ze Tazatelikovi nefunguji analogove programy vedene Upc kabelem. Kdyz ma starou analogovou TV, melo by stacit propojit koaxialnim kabelem zasuvku Upc a televizor.
Analogove programy by snad mely naskocit automaticky, vysilaji tam velkou cast programu jinak normalne dostupnych v Dvb-t. Je pravda, ze to konkretni slozeni se mjuze lisit regionalne.

Mne to tedy takto funguje a to u Upc nemam vubec objednanou TV, jenom internet
Vysvetleni by mohlo byt, ze mu Upc prece jen vyplo sluzby, i kdyz majitelka bytu tvrdi neco jineho, nevim.

Dam antenu do TV a zadnej program nenaskoci

Musíš bednu naladit.
Když jsem kdysi bydlel v pronájmu v bytě, kde byly společný rozvody kabelového operátora, jsem musel bednu přeladit.Žádnou krabičku jsem k tomu nepotřeboval.Rozvody byly ukončeny v bytech klasickou televizní koaxiálovou zásuvkou.