Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 8 Channel 5V Relay Module

spinam to expanderem MCP23017
Otočit to jde i ULN2803, ktere prodavaj na ebay 5 ks za 25 kč.

Na expander mi stačí nějaky universal tištak.
MCP23017 + 2 x ULN2803 to už bude chtit si nakreslit a udělat

přemontovat dráty u relátek :-( kravina ne?

Jo a upadne ti drát od řízení relátek a topná spirála bude topit neustále než se roztaví (to s tou spirálou je jen příklad, nevím co tím tazatel bude spínat). Když něco děláš musíš to udělat blbuvzdorný, protože nikdy nevíš, kdy tu ten kabel upadne.

Pro tazatele - ano, buď sehnat desku s relátky, kde se budou spínat log. 1 nebo si to znegovat tím ULN2803(4).

Jasně.
Takou kravinu bych neudělal co tu piše Uroboros.
Mně jen zajimalo, jestli někdo neměl ty druhe rele.
Činaní nikde nepišou, zda to spina při 0 nebo 1