Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redukce z běžné hadice 1/2 nebo 3/4 na hadičku o průměru 8mm

Zdravim, pořídil jsem si venkovní závlahu, ale bohužel jí neni možné zapojit tak jak určuje výrobce, ale je to nutné trochu jinak, kvůli tomu potřebuju redukci z nějaké běžné zahradní hadice o průměru 1/2 nebo 3/4 (to je celkem jedno) na hadičku o průměru 8mm.. nevíte kde by se to dalo sehnat? Ani by nevadilo, kdyby to muselo být spojeno z více redukcí.. nikde se mi nic nepodařilo najít.. Díky!

Právě je to přesně kapková závlaha a ta redukce byla dodaná jen s regulátorem tlaku, já potřebuju mít závlahu zapojenou na sudu na dešťovou vodu.. Dá se pořídit od výrobce přímo redukce s těsněním která se napojí dole na sud, jenže já tam mám tu mojí na pevno a nechce se mi kupovat nový sud za 800,-

To máš kapkovou závlahu napojenou přímo na sud bez čerpadla ? Kapková závlaha musí mít určitý minimální tlak, aby fungovala, takže si nejsem moc jistý, že to bude fungovat...nebo ne spolehlivě. To bys ten sud musel mít ve výšce několika metrů, aby to nějaký tlak mělo.