Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektrocentrála na chatu

Ahoj, potřebuju na chatu elektrocentrálu, která bude primárně sloužit k zapojení osvětlení na menší hřiště ve večerních hodinách + klasické užívání. Je nutné aby byla co nejméně hlučná a spolehlivá. Konzultoval jsem to se známým, který ji vyžíva obdobně a poslal mi, že má tuto http://www.naradi-vesely.cz/elektrocentrala-e57ma- 1.html . Máte s ní ještě někdo zkušenosti nebo můžete poradit obdobnou? Děkuji

nejdříve si vem papíra napiš na něj spotřebiče, pak zjisti jeich spotřebu, pak to sečti a zjsitíš kolik kW asi budeš potřebovat, pak to vynásob 1,5 nebo2, protže i ten generátor nemůže jet na 100%...a vyjde ti cca pootřebný příkon, pak to napiš sem a uvidí se..