Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak poznat špatnou elektroinstalaci

Zdravím,chystám se na částečnou výměnu elektroinstalace v panelovém bytě.
Jelikož mám problém se zásuvkami,tak mi elektrikář doporučil výměnu elektroinstalace jen pro zásuvky, pokud nejsou problémy s vypínačema a osvětlením tak to prý stačí. Chci se proto zeptat, jestli můžu nějak sám poznat špatnou elektroinstalaci pro vypínače a osvětlení? Kabely pro zásuvky chci táhnout v lištách,pro osvětlení bych pak chtěl táhnout ve zdi. Děkuji za odpověď

kdyz blbne jeden okruh a uz se do toho bude stourat, tak bych to udelal novy cely najednou. Je to trosku investice, ale zas takova hruza to neni. Rozhodne lepsi to udelat najednou, nez do toho sekat zas znova po case. A bylo by to vsechno v poradku,s revizi, bezpecny a navic presne tak jak chcete (napriklad nejake zasuvky nebo svetla nove, nebo jinde). Pokud je tam puvodni hlinikova instalace, tak tim spis.

diskuse.elektrika.cz