Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skleněné kořenky Kotányi.

Používáme takovéhle kořenky:
[http://cz.kotanyi.com/typo3temp/_processed_/csm_40 2403_Kuemmel-ganz_freisteller-czech_1609595289.png ]
Považuji je za velmi šikovné, dá se do nich snadno doplňovat koření co už dochází a když potřebuji kořenit, zvládnu to jednou rukou.
Ale hlodá na nich zub času, chtělo by to je obnovit. Ale jak koukám po qelbech, koření v těchto kořenkách nějak vymizelo a pokud je to občas vidět, tak jen směsi koření co se moc nepoužívají.
Nevíte někdo, kde by bylo ke koupi obvyklé koření (kmín, pepř, paprika...) v těchto kořenkách? Mohla by to být i sada těchto kořenek.

Dobrý den, Yardo,

skleněné kořenky Kotányi můžete zakoupit v prodejnách Globus a Hypermarketech Tesco.
V jednodruhovém koření takto naleznete Kmín - celý i mletý a lahůdkovou papriku.
Dále například římský kmín, kurkumu, kari, kajenský pepř a řadu bylinek -bazalka, tymián, rozmarýn, ...

Pro pepř budete muset zvolit mlýnek nebo klasické sáčky.

Více informací naleznete na našem webu www.kotanyi.cz
Nebo na našem FB profilu facebook.com/Kotanyicz

Přejeme hezký den
Tým Kotányi