Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kabel Molex z PC 2A?

Zdravím Vás, mám na Vás jednoduchý dotaz: Vydrží kabel Molex z PC proud 2A? Mám jako ročníkovku udělat DC zdroj a na potenciometry a výkonový tranzistor potřebuju kabely, protože nebudou na desce a nechci zbytečně kupovat kabely, když tu mám asi 3 PC zdroje a všecky nefunkční, tak použiju kdyžtak tyto kabely, ale potřebuju vědět zda snesou 2A... Předem děkuju :-)

Kabel Molex říkáš těm drátům, co vedou ke konektorům pro připojení komponent? Ty to pochopitelně snesou. Na kabelu bývá často napsáno AWG a nějaké číslo, taky jde změřit průměr a podívat se na některou z tisíců tabulek, co jsou na netu.