Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatická pračka

Dobrý den, máme starší automatickou pračku Bosch Maxx. Čistil jsem filtr čerpadla
a pravděpodobně jsem poškodil jeho konstrukci, protože po zpětném namontování, při
zkoušce netěsní zátka filtru. Opraváři znají pouze variantu - výměna celého čerpadla
(čerpadlo 700,- + doprava + práce). Já jsem si vyřízl těsnění z gumy a prostor čerpadla
jsem uzavřel pouze zátkou, bez filtru. Závadu jsem odstranil (voda nevytéká, myslím okolo zátky), ale nejde ani odčerpat. Prosím, neví někdo souvislost mezi filtrem a odčerpáním
vody z pračky? Může být tento problém v něčem jiném? Díky.Valda

Díky za názory, asi má pravdu Kejki. Nakonec jsem upravil původní filtr čerpadla,
bez něj to opravdu asi nejde, opět to těsní i odčerpává. Příště lze koupit nový filtr,
ceny 140,- až 350,- podle typu pračky a obchodu. Děkuji a hezký den. V.