Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lze varit na praskle sklokeramicke desce?

Dobry den,

prave jsem zjistil se mam doma prasklou sklokeramickou desku. Neuvedomuju si zadny vnejsi zasah ktery by tohle mohl zpusobit. Je mi jasne ze nic jineho nez vymena asi neni reseni. Nicmene by me zajimalo jestli se da na takoveto desce varit? Prasklina je (aspon zatim) vlasova, pouze pres jednu plotynku. Ostatni tri jsou mimo. Tak by me zajimalo jestli muzu varit na tech trech dalsich nez vyridim vymenu.
Jedna se o Bauknecht ETP 8460 IN.

Dekuju

No tak o tom nepochybuju, ze takto by to finance vyslo lepe. Zel byt je najemni, takze to budu muset nechat opravit kus za kus. Ona ta deska je jeste v zaruce (60 mesicu koupena v roce 2013), nicmene to mi bude asi prd platne v tomto konkretnim pripade. No uvidim jaka castka vypadne ze servisaka. Kazdopadne dekuju za odpoved.