Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kotvičník zemní a jeho účinky

Dobrý den,
nemáte někdo zkušennosti s kotvičníkem? Nemyslím jen to, že se považuje za bylinu, která zvýší sexuální apetit, ale celkově. Je mi cca 40, jsem jaksi bez nálady, bez nápadu, otrávený a chuť na sex taky není, podle toho funguje i penis.
Někteří to opravdu vychvalují. Prý je to dalo psychicky dohromady, že jsou v pohodě atdd.

Díky za každou reakci.

loading...

Zkusit ho můžeš, nic tím nezkazíš, ale nepočítej, že to nefunguje jako Viagra, že vypiješ čaj a budete se ženou tlouct do rána:-)
Já ho používal, když jsme chtěli zplodit druhého potomka a po neúspěchu mi spermiogram vykázal téměř nulové hodnoty s malou vyhlídkou na možné zlepšení (což mi vzhledem k životnímu stylu přišlo hodně divné), takže jsem začal napravovat chyby a (mimo jiné) používat kotvičník.
Aby to mělo nějaké výsledky, musí se používat pravidelně (a většina dlouhodobých uživatelů má potřebu postupně zvyšovat dávky), nicméně jako životabudič to funguje, společně s placebem je to výborná kombinace, ale není to primárně o sexu, ale spíš o všeobecné větší životní energii, s tím, že se ten sex tak nějak přidá.
Nicméně informací na netu je dost a nic ti nebrání to vyzkoušet, vedlejší účinky, pokud vím, nejsou, ale opravdu nečekej zlepšení po prvním použití,
Ales:-)