Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mycka Aeg a rele :-) :-) :-)

Krasny podvečer vsem kutilum.Prisla jsem s velikanskou prosbou o pomoc..Jedna se o mycku Aeg a vymenu rele :( Jelikoz jsem zenska a sama,zadam kutily o pomoc,nejlepe kdyby nějaký prijel a rele mi vymenil,sama to urcite nezvladnu,pripadne naklady uhradim :-) Jsem z Ostravy :-) Moooc prosim o nejakeho dobrovolnika..Predem dekuji za pripadne pomocniky.Mamca Ajka :-)

No zrovna jsem koupil 2 relé a zjistil jsem, že závada je tentokrát jinde. Máte tam relé 24V nebo 12V? Jsem taky z Ovy, ale jsem pouze amatér, tak bych Vám nerad něco pokazil. Pokud se neozve nikdo povolanější, tak bych se mohl stavit.