Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozkládací pohovka.

Do podkrovní místnosti kam se vejde gauč, stůl a už skoro nic dalšího uvažuji pořídit rozkládací pohovku, na které by se relativně pohodlně mohli vyspat dva hosté. Zběžně jsem se koukal, co jsem viděl je zbytečně moc velké a asi bych měl problém jak to tam umístit. Mám asi takovouhle představu - a neměla by být moc drahá.
[http://kutilska.poradna.net/file/view/3854-pohovka -jpg]
Můžete mne nasměrovat, kde se ptát?

Něco takového jsem minulý týden viděl v Praze, když jsem šel kolem jednoho nábytkářského obchodu (právě podle toho jsem to kreslil, jejich fotku jsem pro jistotu nepoužil, abych třeba nenarazil na nějaké autorské právo). Ale neskousnul bych cenu co tam u toho byla.

Jake to ma byt siroke? Robi sa to aj dnes, nieco maju aj v ikei (ale necakal by som od toho zazraky), ale rozklada sa cela sirka gauca naraz.
Existuju aj 2ky (sirka okolo 170cm) a aj 3ky (sirka okolo 210cm apod).
Vzhladom na to ze z konstrukcnych dovodov ten matrac bude dost tenky, kupil by som dodatocne takzvany "topper" (dodatocny tenky madrac, zvycajne ma hrubku 7cm apod)
P.S> cena takych slusnejsich rozkladacich gaucov je okolo 400-500eur