Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Postel válenda bez matrace

Potřeboval bych postel aby byla pro matraci 90x200 (tu si dám jakou chci) s úložným prostorem pomocí bočního zvedaní roštu,a kdyby šla spodní deska úložneho prostoru vyndavat kvuli uklízení
ale to ase nepujde

něco jako je tahle ale bez toho vysokého čela

bez toho vysokého čela

Čela bych nezatracoval. Nemáš ošoupanou zeď za hlavou, nekoukají ti nohy a nesjíždí deka.

kdyby šla spodní deska úložneho prostoru vyndavat kvuli uklízení

tohle ti umožní postel s pevným roštem a pod ní vyjížděcí kontejnery.
Jedině vyrazit dno u úložného prostoru, ovšem ten prach co leze pod postel máš pak v uložených věcech.

Jestli nejsi limitován\a penězi, zkus zakázkovou výrobu.
Mladí koupili postel s čely tady, pod ní není nic, ale dají se tam dávat věci v oněch plastových obalech.
Asi by to šlo se s nimi domluvit i na těch bedýnkách pod postel ale to asi s každým slušným výrobcem.
Bože, to jsem se rozkecal a vlastně neodpověděl.:-D

No nevím - píší, že nosnost je do cca 100kg, a k tomu lamely… Lamely mám, a nic moc - kleknout na postel lze jen opatrně, a to nevážím ani devadesát, a matrace mám relativně tvrdé (i když bych si taky uměl představit i tvrdší, ale za ty peníze…;-)) - prostě tu váhu je problém na těch lamelách roznést, a mohou prasknout i při prudším dosednutí. Takže do lamel bych asi spíš nešel, raději pevný rošt (třeba to budou schopni dodat jako změnu objednávky, pokud je to nějaký menší výrobce). Ale výška se mi líbí - čím vyšší, tím lehčí vstávání.