Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte kuchyňské spotřebiče

Zdravím. Předělávám byt a potřebuju poradit (nejlépe z vlastní zkušenosti) s elektrickými proprietami do kuchyně:

- horkovzdušná trouba (do 12K) vestavná
- indukční deska (do 7k) vestavná
- mikrovlnka (do 4k) vestavná

Nerez, ET A a lepší, nejlépe Whirpool, LG či Bosch. Něco mám už vybráno, dám si ale poradit od majitelů/uživatelů. Budu vděčný za každou radu.

Indukce poběží časteji než trouba, takže zvýšit rozpočet na desku. Pak bude mít praktičtější ovládání, stop+go a rozhodně přibrat prodlouženou záruku.
Energetická třída A+ a nerez u trouby - nerez je v obytné kuchyni, kde se skutečně vaří, prokletí. Energetická třída může v pojetí některých výrobců přinést zhoršení schopnosti péct, u mne to byl důvod pro výměnu trouby Whirlpool.

Energetická třída může v pojetí některých výrobců přinést zhoršení schopnosti péct, u mne to byl důvod pro výměnu trouby Whirlpool

Větší blábol jsem dlouho neslyšel. Trouba buď peče a nebo nikoliv. Pokud to byla levná verze bez horkovzduchu, tak možná nerovnoměrně (nutno otáčet plech). Ale nevím co jste měl za model ale s whhirlpool troubami jsem nikdy neměl problém.

väčšina ludí,hlavne snaživých manželiek sa chytá za hlavu z toho,že na nerez zariadeniach je vidieť každá šmuha,odtlačok,drobná špinka,už len zachytaný nerez pôsobí dosť hnusne........takže pokial to chcú udržať ako tak v čistote,aby to aj nejako vyzeralo,tak sa uleštia k smrti,tak asi preto sa aj tu objavila určitá averzia voči nerezovej variante spotrebičov.........