Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nafukovací Matrace - zalepení

Zdravím,

mám doma nafukovací postel ale je píchla. Otázka zní jestli by to šlo zalepit (a drželo by) stylem jak se lepí kolo ? Mám doma záplaty i lepidlo na kolo, vydržela by záplata na kolo, kdyby na té posteli leželi dvě osoby ?

Pozn. záplata je velká, má průměr asi 3-4cm.

Předem díky za odpovědi a rady.

na nafukovačky sa predávajú podobné opravné náplaste ako na pneumatiky,akurát je tam iné lepidlo,prispôsobené na obvyklé zloženie nafukovacích matracov,pneumatiková záplata by tam za istých okolností mohla držať tiež,ale netrúfam si tipnúť,ako dlho....