Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno myčka ARDO ME 5661 - čerpání vody

Trochu starší myčka - ale stojí za záchranu. Protože je méně obvyklá, nemám k ní dokumentaci, tak jsem se trochu potrápil:
Myčka po vyčerpání vody neukončila chod čerpadla vypouštění a zastavila posuv programátoru do dalšího kroku mytí. Po ručním posunutí o jeden krok provedla další operaci cyklu a znovu se zastavila. Nemaje k dispizici schema programátoru, jal jsem se píditi píď po pídi a dospěl k názoru, že vada nebude v programátoru, ale ve snímání "nulové hladiny" v myčce. Nojo, ale hlsdiňák spínaá normálně ve všech třech hladinách (11/13 topení, 21/22 napouštění, 21/23 dolní mez hladiny, 21/24 nulová hladina). :-(
Po krkolomném rozebírání dna myčky jsem však objevil další minihladiňáček, který hlídá chod mycího čerpadla, aby nešlo nasucho (svorky 12/13 a jeho další svorka 11 posouvá programátor (svorka 19) po dosažení nulové hladiny, na další krok. Vítězství - teď ještě sehnat nerozchoditelný hladiňáček :-/

Tak jestli to někomu ušetří peníze - HURÁÁ, splnilo to účel :-)

Hm s ohledem na už asi 4 roky staré vlákno se tu už nejspíše nikdo neozve ale zkusím to aspon ze zoufalství jelikož se mi dosud tvůrce /to:mirektatra/ zde založeného vlákna co mě velmi zajímá na mou S.Z. dosud neozval a pokud nemá aktivováno v profilu zasílání zpráv mailem tak o tom ani neví že jsem mu psal ,může mi tu v tomto někdo pomoci ?Mail na něj není rovněž což by byla cesta nejlepší.
Děkuji za pochopení a pomocnou ruku.