Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem předpěstování semen

Zdravím, koupil jsem semínka PAEONIA SUFFRUTICOSA a Dahlia.Dají se něják připravit k výsevu ven? Mám v planu je nechat naklíčit v malém domácím pařeništi a ven sázet malé kytičky, ale nevím jak na to.Má někdo s pěstováním těchto rostlin ze semínek zkušenosti? Díky za rady.

Jak už psal kejki,pěstování ze semen se moc nevyplatí,hlavně časově.Ještě ty jiřiny nebo jiřinky,ale dřevitou pivoňku budete piplat řadu let.Kupte si raději pěknou sazenici,i když stojí tak od 300 korun výš.Ale už kvete.Nebo zkuste normální bylinné pivoňky, ty jsou levnější.http://abecedazahrady.dama.cz/clanek/pivonka-na-za hrade-nemuze-chybet
Jiřiny se taky dají koupit hlízy ve stovkách odrůd,třeba u p.Brzáka nebo Masopusta.
Více je zde.