Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pračka pouze vypouští vodu

Dobrý den,potřebuju poradit s pračkou Electrolux ewt 136511w. Když zvolím jakýkoli program,pod ovládacími tačítky a displejem několikrát zacvaká a na displej naskočí program vypouštění vody. Pár vteřin vrčí čerpadlo a pračka pípá že je hotovo. Zkusil jsem vypouštěcí filtr,ale ten byl v pořádku. Můžete mi někdo poradit či odhadnou závadu,popř. jestli tomá cenu opravovat? Pračka je stará asi tři roky. Díky všem za případné odpovědi. Michal K.

Dobrý den, tak ona tam chyba zaznamenána asi bude ale zákazníkovi se nemusí objevit. Co mě napadá dle popisu chování, tak to může dělat např. špatné topné těleso. Chtělo by to udělat diagnostiku a podívat se na poslední zaznamenanou chybu. Ale to už chce servisního technika, respektive já jí umím :-) ale nevím jestli by jste jí spustil, kdybych Vás navedl.(např. po telefonu)