Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skylink

dostala se ke mně informace,že letos bude končit vysílání v nízkém rozlišení tzv."SD"a bude se vysílat pouze v "HD".Uvažuji o tom,že si pořídím satelitní přijímač HD,zatím nevím jaký-můžete mi poradit,díky.doposud mám MASCOM 1100 CR Mk2.Parabolu s monoblokem,doufám měnit nemusím.Dále mám TV SAMSUNG le32c530 HD READY-je to kompatibilní?Bude mi to hrát?Děkuji předem za rady,jsem už starý méně chápající dědek.Nerad bych vyhodil tolik potřebné peníze.

Jen doplním. Následné připojení na televizor provést výhradně kabelem
HDMI. Nepoužívat SCART, ani konektory CINCH, i kdyby tyto výstupy přijímač obsahoval. Došlo by k výrazné degradaci HD obrazu.
Předpokládám, že každý HD přijímač i televizor konektory HDMI disponuje. :puff: