Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prepravni lepidlo na obkladackach

Ahoj kolezi, prosim poradte... Jak a cim nejlepe odstranim jakesi lepidlo na glazure obkladacek, ktere tam vyrobce patla asi proti odreni glazury v baleni.. Je to neco jako z tech lepicich pistoli na vanocni dekorace... Bojim se, ze obklady poskrabu a vodou, lihem to nejde... Napadl me aceton, ale bude to moc smradu..
Dekuju za radu. Mirane mzv@centrum.cz

Nejde... Jde to skrabat nehtem. Ale uz jsem si to lepidlo vrazil i pod a tak jsem to vzdal. A na kazde jsou ctyri rohy a v kazdem tak 10cm2 toho lepidloveho "vlakna"... A skrabat celou koupelnu... Zkusim zitra koupit nejakou plastovou spachtli. Ale polske obklady uz nikdy...