Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký černý rybíz bez myšiny?

Dobrý den,
možná sem tento dotaz moc nepatří, ale potřebuji poradit jaký černý rybíz. Četl jsem v jedné staré diskuzi, že bez myšiny jsou jen dva druhy a to Ojebyn a Titania. A jaký z nich vybrat? Jaký je podle vás lepší? Jaký z nich má lepší chut'? Popřípadně jiné druhy bez myšiny. Předem děkuji.

Zkuste Jostu,to je vlastně kříženec černého rybízu a angreštu.Bez myšinové vůně,větší bobule a tedy i sklizeň.Roste dost rychle a bujně,tj.na jaře zakrátit výhony a sázet dál od sebe než rybíz.Pěstuji ji už 20 let.Jediná nevýhoda-při sklizni se zatrhávají plody od stopky,takže je nejde dlouho skladovat.A taky chutná ptákům,ale to rybíz taky.