Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem H8 Mini Headless 2.4G 4CH 6 Axis RC Quadcopter

Zdar všem kutilum :-D
Nekupovál si někdo tento malý Quadcopter.
http://www.amazon.com/Eachine-Headless-Quadcopter- Drone-Black/dp/B00XHPBF22

Nějak mi to nechce fungovat.
Než jim napíšu, raději bych se přesvědčil, zda nedělám chybu já.
Ledka u přijimače blika a vydava to divný zvuk.
Tu je video.
https://www.youtube.com/watch?v=_qv8KWjQIHQ&featur e=youtu.be

No nevím jestlí jsem to spravně pochopil.

The startup seguence is as follows.
First attach the electric outlet of the aicraft to the plug, put it on the ground

Then switch on the remote control power switch, then the red led light is flashing.
push the left control rod (throttle) to the top and to the bottom, the aircrafts remote control start code matching, please don't touch other control rods or fine tune key , before code matching, or the flight may drift.
After code matching, the power indicator light of remote control and led light on aircraft will keep on.

push the left control rod (throttle) to the top and to the bottom
Mam jevý joystick potáhnout nahoru a pak zatlačit dolu a držet, dokud se to nesparuje a led přestane blikat

Zkus fintu: polož dron na rovnej povrch, zapni ho, až začnou blikat ledky tak zapni ovládač, (levý joystick na minimu, ovládač tak metr od drona), potáhni levý joystick na max a zpátky na min. Pokud to pískne, tak je vyhráno. Pokud ne, tak podrž levý joystick v poloze vlevo dole a pravý joystick dej vlevo nahoru. Drž to tak 5 sekund a pak to pusť. Tím by se to mělo vyresetovat do základu. Pak to zkus znovu spojit.

Mám Eachine H8C, což je něco podobnýho s 2Mpx kamerkou, ovšem má to jiný ovladač. Funguje to tak, že zapnu power na dronovi (začnou na něm blikat ledky), potom zapnu power na ovladači (musí být ovladač výšky v poloze min), blikání se změní, pak to pískne jako že se to spojilo a můžu lítat.
Pak mám ještě Cheerson CX10C, tam to funguje jinak. Zase musím zapnout jako první dron, potom ovladač, zablikají ledky, pískne to, musím posunout ovladač výšky do polohy max, pískne to podruhý, zpátky do polohy min, pískne to potřetí a můžu lítat.

No tak po přijemně stavené nocí furt stejný problém.
Očučel jsem všechny videa na youtube a nikomu to tam nebliká a nevyndavá ty debilní zvuký.
watch
Tu jde vidět jak to poprvé vytáhne s krabice, nacpe do toho baterky a spustí.