Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Satelitní poplatek

Prosím Vás jak to je se servisním poplatkem ,když si koupím třeba balíček na měsíc tak v balíčku je i poplatek a ten platí celý rok .Děkuji

Asi by to chtělo upřesnit o jaký balíček má jít a od koho by se kupoval - podle toho se dohledají podmínky, většinou uvedené na webu toho prodávajícího.

Předpokládám, že když si koupím "měsíční" balíček, tak vše platí jen ten měsíc...