Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám problém se zapojením anténního rozbočovače

Dobrý den,
Mám problém se zapojením anténního rozbočovače R2 viz.foto.
Zapojené to mám přesně podle návodu i se zesilovačem.Když vypnu jednu TV tak ta druhá TV ztratí úplně signál.Nevím v čem jsem mohl udělat chybu.Proto prosím o radu.Děkuji.
Změna předmětu, původně: Petrrr (karel)

nicméně všechno nasvědčuje tomu, že ten zesilovač je napájen z TV, nezbude nic jiného než odpojit anténu na výstupu rozbočovače změřit napájecí napětí, buď měřákem, nebo alespoň žárovkou Pozor aby byla na napětí napaječe, jestli je tam napětí i při vypnuté TV. Tohle není nikdo schopen na dálku určit, to musíš sám..
pokud je to napájeno ze zdroje, bude tam napětí i při vypnuté TV. Pokud je to napájeno z TV, při vypnutí TV zmizne i nappájení pro zesilovač..