Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utahne motor dvojity H mustek?

Dobrý den, budu si kupovat tento podvozek : 1561 . Mám raspberry pi takže chci ovladat motory pulsni sirkovou modulaci. Kazdy motor ma pri maximalni zatezi ( tj. kdyz se toci na max dopredu a hned max dozadu, jestli se nepletu. To se však v mem projektu nikdy nestane, motory budou vždy plynule zrychlovany a zpomalovany) odběr max 6,5A. Mám velmi příjemnou zkušenost s dvojitým H mustkem L298N , který však v jedné větvi utáhne max 2A (špičkově na chvili mozna i vic?). Tento mustek je jednoduchy na ovladani a zaroven i dost levný. Napadlo mě, že bych koupil 3 - chci ovládat každou stranu vozítka nezávisle... Moje otázka zní : budou 2A na kazdy motor při ne-velké zátěži ( jízda po dlaždicích, linu )stačit?

Děkuji

měl jsem na mysli něco takového : A4gX ... kreslil jsem to na rychlo tak se nelekněte. Snad pochopíte moji myšlenku.

Jinak jak píšete o tom paralelním zapojení.. jak to myslíte ? Mohli byste mi nakreslit nějaký jednoduchý obrázek ?