Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia Lumia 800- proužky přes displej

Dobrý večer.
Chtěl jsem se zeptat, čím to je, že se mi na necelé 3 roky staré Nokii Lumii 800 dělají venku v mrazech přes displej proužky? Vždycky když přijdu do tepla, tak tak hodinu to trvá než je zas displej v pořádku. Jsou to takové asi čtvrt milimetru tenké proužky takže spíš čárky- jakože ten displej neni plynule podsvícenej ale v takovejch proužkách.. Pomohlo by tovární nastavení telefonu nebo výměna displeje? Odpovědi, ať nenosím telefon ven prosím nepište- potřebuju ho přenášet venkem.. Díky za reakce, zdraví Petr

Nevím jak vládneš angličtinou, ale existují dva druhy stripes (lines) - buď chyba RGB, nebo se zvýrazní síť dotykového panelu. Pokud je chyba panelu, dá se koupit displej včetně dotykové vrstvy za 1500,-
Popis výměny je na webu, myslím, že je potřeba microtorx.