Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vestavné trouby Amica

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zkušených kuchařů/kuchařek, jakou byste mi doporučili vestavnou troubu do 11.500kč z nabídky OKAY elektro: vestavne-trouby . Mám je za rohem a proto bych si ji objednal na prodejnu. Doba dodání je většinou kolem 2-3 dnů, jelikož to není urgentní, tak mi to vyhovuje. Díky moc za rady! Josef

To Gorenje jsem tam připsal proto že za poslední měsíc jsem měnil zákazníkům nejméně pět těchto trub z důvodu vypálení skoro všeho (spirála, přepínače funkcí a motorků ochlazování nad troubou i cirkulace teplého vzduchu).Všechny nebyly starší jak pět let.Tož asi tak :puff:

Ok, děkuji za rady! Mám ještě jednu otázku, co se týče té poruchovosti. Okay nabízí možnost prodloužené záruky a jelikož píšete, že se často stává, že tam něco odejte, tak nad ní vážně přemýšlím. Nerad bych si koupil něco, co mi po standardní záruční době odejte a co pak. Zalíbily se mi Siemens modely: siemens-hb-43gt540e a siemens-hb-23ab520. Příjdou mi dost podobné, až na počet pečících programů.

Prodloužená záruka nesmysl.Jen z vás vytahaj peníze a záruka stejně nebude.
Porouchat se může cokoli a v dnešní době je spíš zázrak, když spotřebič přežije standartní záruku.Snad ti lepší výrobci na tom budou lépe.Počtěte reference o Siemensu, Boschi a Aeg.Možná ještě Whirlpool, máme od nich celou kuchyni a zatím vše v naprostém pořádku.

AMICA je fakt něco šílenýho,koukal jsem onehdá na nabídku jejich sporáků a raději jsem šel jinam-bylo to na zvracení.Materiál hrůza,připadalo mi to jako z plechu na konzervy,všechno se prohýbalo a ovládání sporáku bez regulace teploty.Zlatá MORA,to bylo jiné kafe(nevím jak dnes,já si koupil AEG)

připadalo mi to jako z plechu na konzervy

Podobnej pocit jsem měl, když jsem si u bráchy osahal vestavěnou mikrovlnku Concept. Nerez zvíci kalenýho alobalu. Podobně s digestoří. A to se profilují jako českej výrobce, že by to mohlo být něco lepšího, než Čína, nebo Polsko.