Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba f6 myčka whirpool

Dobrý den, myčka mi krátce po začátku programu (2-3minuty) hlásí chybu f6. Myčku jsme vyčistili a žádná změna k lepšímu. Je to myčka Whirpool ADG 8930 IX typ WGPH. Chci zkusit všechno, než budu volat opraváře. Děkuji za rychlou odpověď.

...na displeji se objeví “F6”, nebo kontrolka
START zabliká 6x
- Vodovodní kohoutek je zavřený. - Vodovodní kohoutek musí být otevřený.
- Ohnutá přívodní hadice nebo ucpané filtry na přívodu vody. - Přívodní hadice nesmí být ohnutá a příslušný filtr na přívodu u připojení k vodovodnímu kohoutku nesmí
být zanesený.

Po provedení výše uvedených rad by mělo chybové hlášení zmizet. Většina problémů se takto vyřeší.
RESET: Stiskněte tlačítko START na asi 2 vteřiny, až kontrolka zhasne, nebo stiskněte tlačítko RESET (podle modelu)
Zavřete dveře.
Voda se automaticky vypouští až 60 vteřin.
Myčka je nyní připravena k opětovnému spuštění.

Půl minuty práce hledáním na Google, stažením návodu a nakopírování těch pár řádek sem na poradnu.

Jak začne napouštět vodu začne blikat kontrolka, 6x, napustí vodu, asi na 2s spustí vysokotlaké čerpadlo, vodu vypustí a skončí za stálého blikání 6x... Vhirlpool ADP 200 WH ! Filtry čisté, hadice v pořádku, voda natéká.