Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LCD monitor vs. Settopbox

Dobry den,
jde propojit monitor se settopboxem? Tj. HDMI vs. DVI? Monitor mi pise male rozliseni, tak bych chtel vedet, jestli existuje nejake udelatko, ktere bych vlozil mezi. Znacka je asi irelevantni, dotaz je obecny.
Diky.

jde propojit monitor se settopboxem

Jistě že jde. Pomocí redukce nebo přímo kabelem hdmi/dvi. Tím ale zajistíte přenos obrazu, ne zvuku.

Monitor mi pise male rozliseni, tak bych chtel vedet, jestli existuje nejake udelatko, ktere bych vlozil mezi.

Nerozumím řeči tvého kmene.