Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrtací kladivo-vadné SDS uchycení

Zdravím,u staršího vrtacího kladiva mi odešlo SDS uchycení-vrták prokluzuje+vypadává.Zřejmě mi vypadly ty dvě kuličky,co zapadnou do drážek na vrtáku.Myslíte,že se dá toto uchycení sehnat jako náhradní díl?Nikde jsem to nenašel.Jedná se o značku Ferm.Předem dík za odpovědi::)

Zkuste se ozvat prodejci kladiva a on vam poradi. Ja kupoval po netu take vrt.kladivo od Fermu a casem me odesla hridel, nastesti jsem mel zaruku 3 roky. Bez problemu me to servis uznal a bezplatne opravil. Zkoro kazdy prodejce ma kontakt na nejakeho servisaka urcite znacky . Ja zavolal do obchodu kde jsem kladivoo zakoupil a prodejce me odkazal na tel cislo kde se tomu venuji a zadny problem nebyl. Tam se muzete poptat co a jak.

Jak je uvedeno v příspěvku dole, můžete se zkusit obrátit na prodejce. Ale pokud je už po záruce(což předpokládám že je, když se takto ptáte), tak o úspěchu dost pochybuji. U takovéhoto hobby nářadí se vzhledem k ceně zpravidla opravy neprovádějí, protože téměř každá oprava nad rámec výměny uhlíků nebo spínače se cenou blíží nebo přesahuje cenu nového nářadí.
Zkusil bych se také podívat po bazarech a inzerci, jestli někdo neprodává na náhradní díly.

Dobrý den,získání náhradních dílů na starší věci řeším návštěvou kovošrotu,nebo sběrného dvora,elektronářadí tam najdete spoustu,třeba budete mít štěstí,většinou díly pasují i z jiných značek,Asist a podobně,pokud máte levné kladivo.Ta kladiva tam vídám,mechanicky poškozená,spadlá na zem a zničené bakelity,ale ostatní OK.Do svého mám takto získané díly v rezervě také.
Já však do kovošrotu nesmím,vždy přivezu více než tam vezu.:-)