Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem domácí rozhlas (?)

Máme velkej byt a často je problém všechny děti svolat :) Nevíte o nějakém řešení, jak míval fantomas :-D - nějaké přijímače do všech místností, ideálně bezdrátové a vysílač s volbou jestli mluvit někam nebo všude?

Zatím jsem našel "vyhovující" akorát školní rozhlasy

díky :)

Bezdrátový telefon s více stanicemi. Takovej ten, co se dává do přípojky od telekomu. Nevím, zda to umožňují všechny, ale od Siemensu to má i funkci volání mezi sebou, včetně volby "volat všem". A ani to nemusí být připojeno k telefonní síti. Já mám takto dvě stanice mezi dvěma byty, jednu doma, druhou u tchyně o tři patra níže. Spojení kdykoliv a zadarmo.
Ovšem asi tam budou nějaký vstupní náklady na pořízení stanic. Určitě by vyhovělo i něco staršího, třeba z Aukra.