Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přidělat wc mísu bez vrtání ???

Ahoj všichni . Mám problém. Potřeboval bych poraditjak nejlépe přiělat wc mísu bez vrtání. vrtat nemohu protože bych určitě trefil trubky od topení na jedné straně a na druhé elektriku. Tak jsem myslel, že to přidělám na nějaký silikon nebo tekuté hřebíky a nebo na něco podobného. Co myslíte udrží to ??? Díky za rady .Pavel

Záleží jestli ji budeš lepit na zeď nebo na zem. Osobně bych zkusil zabrouzdat ještě sem dum . Je zde spoustu skvělých rad a návodů od uživatelů. Vždycky jsme zde našel věci, co jsem potřeboval. Od maličkých oprav, až po ty větší.