Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se nazývá tento kabel a kde ho koupit?

Může mi prosím někdo poradit, jak se jmenuje tento kabel a kde ho koupit? Potřebuji delší, než je tento standardně dodávaný, ovšem v Electroworldu, Datartu, Planeu ani Euronicsu mi nebyli prodavači schopni poradit.
V eshopech jsem ho taky neviděl (možná jsem přehlédnul).

Díky, Ruda
kabel

Nestačí, tímto kabelem potřebuji propojit dvě světla pod kuchyňskou linkou. Akorát, že ke světlům dodávaný kabel z fotky je jen 20 cm dlouhý a já potřebuji světla umístit od sebe na větší vzdálenost (cca dva metry).