Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kuchyňský robot

Zdravím všechny přítomné. Nemáte někdo osobní zkušenosti s kuchyňským robotem Melissa 16170019? Hledal jsem různě po internetu nějaké reference a nemůžu nic najít. I pro mě osobně je to neznámá značka a nechtěl bych udělat chybu. Líbí se mi havně ten 1200W motor i příslušenství a i cena v podobné kategorii je příznivá. Předem díky.

Rámcově platí http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&f ile=viewtopic&p=697590#697590
A s tou honbou za waty, bezkonkurečně nejtužší těsto z domácích robotů zvládne UKS 20 s 350 W a asynchronním motorem, v závěsu Superrobot a ZU01 ze Zbrojovky. Zbrojovka má uhlíkáč 250W.
Pokud má kuchař(ka) chuť na nový robot, tak je to vcelku jedno, co si vybere. jen ty Silvercresty podobné Boschi se dost kazí.