Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ohřívač pod dřez

Zdravím všechny,
potřebuji poradit. Měli jsme v kuchyni pod dřezem průtokáč clage, který se nyní rozbil. Opravu mi vyčíslili na 2500 kč. To zamítám.
Kdysi mi clage doporučili vodaři, ale nic to nevydrželo. CCA 5 let a přitom moc vytížený nebyl. Nemáte nějaký tip třeba na něco se zásobníkem? Koukal jsem na dražice, ale moc se v tom nevyznám. Četl jsem jen kritiku, že je to špatně udělané a že je to zralé na vytopení.
Co mi poradíte?
Díky moc.

dlouhodobě mám dobrý zkušenosti s Dražicemi - jak co do kvality, tak co do dostupnosti dílů, servisu i záruk. Já bych šel do zásobníkového DZD - a to jsem je (kdysi) servisoval, vedle Hlavačka/Čech, Ariston, Tatramat, Gorenje a mnoha dalších. Nerezové nebrat - životnost není delší, nesnášejí chlór a "zemní proudy", které je prostě propálí :-( . Velký důraz dávám na zvýšenou ochranu "uvedením na stejný potenciál - pospojením", zejména kvalitu jejího provedení bez přerušení vodiče.