Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou meteostanici?

Zdravím,

Poraďte mi jakou meteostanici bych si měl koupit. Podmínkou je venkovní čidlo bezdrátové. A vnitřní a venkovní vlhkoměr.
Já mám nyní už druhou a obě mi ukazují nesmyslné hodnoty teploty.

Děkuju

Změna předmětu, původně: Jakou meteostanici?????
Stačí jeden otazník. (host)

Zdravím

Mám druhou meteostanci - Hyundai /1000,- Kč/. První /zn.nevím/,levnou, jsem v záruce vrátil, opakovaně zlobila. Nová mně běží už druhý rok bez problému. Venkovské čidlo, všechny potřebné údaje. Přesný čas automatiky nastavovaný přes satelit. Doporučuju.