Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zapojení domovního zvonku

Ahoj, potřeboval bych poradit se zapojením domovního zvonku. Původní byl s mikrofonem ale protože neustále nefungoval, koupil jsem jen obyčejné voděodolné zvonkové tlačítko a nevím na jaký drátek to napojit. Foto je doma telefon, zakoupené zvonkové tlačítko a dráty venku na sloupku.
Předem děkuji za rady.

Jeden telefon doma a právě to mluvítko je oddělané(nefunkční kvůli vlhkosti) a místo něj jsem koupil to vodotěsné tlačítko. V té změti drátu ale nevím které dva zapojit, aby to po zmáčknutí tlačítka uvnitř zabzučelo. Překoplé nic není. Za pěkného počasí po vyschnutí normálně bzučel.

podívej pokud nevíme kam který drát z té krabičky vede, a nevíš to jak vidno ani ty, tak ti nikdo neporadí, pozvi si elektriláře který to prozvoní a bude vědět jak to zapojit..vlastní fotky nejsou dostačujíci, jediné co můžeš udělat je zkusmo propojovat každý vodič s každým /a že je to sakra kombinací/ až se ti podaří, že to zazvoní

OK, myslel jsem že podle toho návodu se dá určit který drát vede k tomu "bzučáku" např č. 2 a propojit např. s č. 3 a hotovo. No budu muset dál uhánět elektrikáře, který mi to už slibuji měsíc a kvůli takové blbosti nemůžu jiného sehnat :-(
Jinak ty kombinace už jsem dnes zkoušel, ale nezadařilo se všechny vyzkoušet. V té fujavici jsem to vzdal.