Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formátovací pila - opotřebovaná vrchní deska

zdravím, měl bych dotaz ohledně formátovací pily. jedná se o vrchní desku , která je už na určitých místech opotřebovaná ( vydřené ) . vrchní vrstva je hněda . tak se chci zeptat jestli to už někdo nedělal, než s tím něco začnu dělat. jestli to obrousit nějak a natřít nebo nastříkat něčím, aby po tom klouzali desky lamina atd... neřešil bych to, ale jelikož jsem nábytkář, tak mi to hodně špiní lamino a škrábe. předem díky za každou radu :)

Taky zdravim,

Nemám moc představu, ale co jsem dělal na baličkách, kde se zabalilo za směnu desetitisice pytlů zboží, se na plnicih tubusech pouziva tato teflonová páska. Je to asi metr siroka role a z toho se vzdycky odstrihava potrebnej kus. Samozrejme na techto strankach to muze byt trochu jinak nez cco jsem videl já. Kazdopadne skvelej matros a perfektne to po nem klouze. A to se to jeste na tom svaruje-vysoke teploty.

Nevim asi to nebude nejvhodnejsi kvuli hranám na dřevu-potrhani? Ale mozna by stalo za to neco jeste pohledat.

http://www.reko-sro.cz/cz/skloteflonove-tkaniny-te flonove-folie-pasy/