Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OSB podlaha

Zdravím všechny kutily, rekonstruuji baráček a nyní řeším podlahu v obýváku. Jsou tam staré parkety které by asi stálo majlant ba i víc je zrekonstruovat, tak jsem si řekl že na ně položím OSB desky jako finální vrstvu. Potřeboval bych ale poradit jaký typ desek koupit a čím to popřípadě natřít abych zvíraznil kresbu. Děkuji.

Zrovna tento víkend jsme u tchána pokládali plovoučku, místo dřevěných parket co tam byly. Koupil nějakou lepší (vysoce odolnou atd) a vypadá to opravdu dobře. Doma do obýváku jsem taky dal plovoučku a jsme spokojeni. Před pár lety, kdy jsem ještě bydlel u rodičů, my drahý tatínek udělal podlahu z OSB v pokojíčku. No řeknu ti, žádná hitparáda. Furt se to někomu zdá nedodělané, po pár letech z toho jdou třísky a pravé dřevo se tomu opravdu říkat nedá.

Za mě plovoučka, vypadá to dobře, dá se to sehnat docela levně a moc práce s tím taky není. A ta rychlost... :-)