Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pohon křídlových bran

Dobrý den.
Před 5 lety jsem si koupil pohon křídlových bran Moveto ARM 400.
Nadával jsem vždy když jsem to používal.
V poslední době mi začiná blbnout i jedno rameno.
Uvažují že je blbost ho kupovat jako nahradní díl a asi bude rozumnější koupit celý nový pohon.
Mate doma něco s čim jste spokojení za rozumnou cenu?
Již jsem u par známých viděl par pohonu u kterých šel až strach k když se snažili zavířit bránu.

No kolega bojuje s pohony bran již několik let, stále problémy, opravy, přimrzání, zamrzání a já nevím co všechno. Podle něj nejlépe fungoval ten první co měl, snad 30 let bez poruchy - jeho manželka, ta tu bránu otevřela a zavřela vždy.