Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obehove cerpadlo vacsia zima

zdravim, mam taku otazku, namontovali sme doma na stary kotol obehove cerpadlo, kedze doteraz nebolo a po namontovani mame v spodnych izbach vacsiu zimu ako doteraz, termostat davame na 25, co doteraz nikdy nebolo a stale je dole zima a na teplomeri 22 stupnov... nechapem, ze preco ? diky za rady...

dali sme namontovat cerpadlo, pretoze sme mali dole teplo a hore zimu a teraz je tomu opacne, dufali sme ze je to tym, ze voda v systeme neprudi dostatocne, teraz ale nevieme, ze preco to nepomohlo a je to naopak....