Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím vyplnit díru v desce kuchyňské linky

Mám stojánkovou baterii v desce kuchyňské linky, časem ale dochází k jejímu mírnému uvolnění a vyklání. Částečně je to špatným přístupem ke šroubům (z jedné strany dřez, z druhé stěna) a taky po letech došlo ke mírnému zvětšení otvoru z části asi i mírným uhnitím (přece jen voda a dřevotříska není to pravé). Napadlo mě teda otvor nejlíp i s baterií něčím vyplnit, vytmelit, ale nevím co použít na tak velký otvor. Aby to drželo a nepružilo (silikon) a případně to šlo třeba vyvrtat nebo jinak opracovat, kdybych dával jinou baterii.

De facto jak píše prasak.Šel bych do epoxy,nebo dvousložkového tmelu.Dlátkem odstranit navlhlou část desky.U kamaráda jsem baterii vymontoval desku podložil deskou s pečícím papírem,-po odstranění desky lze stáhnout-otvor pro baterii jsem simuloval lepenkovou ruličkou. Lze použít i piliny jako pojivo .po zatvrdnutí opravit,zabrousit,etc.